Prekių krepšelis
0 Prekės - 0,00€
Jūsų krepšelis tuščias!

Agroperlitas (1-2mm) 100 litrų pakuotėje

8,90€
Pristatymas visoje Lietuvoje per 24 val.
Kiekis:
 
 

AGROPERLITAS apie 0,3-0,6 mm Ø vandens sulaikymui , ventiliavimui

 

□ – sausas: 80-100 kg/m3

□ – drėgnas: 400-600 kg/m3

pH vertė: 6-7

λ0,04W/mK

Vandens sugeriamumas: apie 50proc. pagal tūrį

Analizė:

SiO65-80 proc.

AIO12-16 proc.

Na3-5 proc.

K2O 0-2 proc.

CaO 0-2 proc.

Fe2O1-3 proc.

MgO 0-1 proc.

Sterilus – bekvapis – baltas – atsparus puvimui, rūgštims, bazėms, bakterijoms ir ugniai – ekonomiškas!

 

Vandens paleidimas prie +20o C temperatūros, 50-60 proc. santykinio drėgnumo.

 

Sluoksnio gylis

4 cm

10 cm

Reikalingos medžiagos

 

Vandens rezervuaras

 

Garavimo trukmė

 

40 l/m2

 

20 l/m2

 

816 val.,

36 d.

100 l/m2

 

50 l/m2

 

3480 val., 145 d.

AGROPERLITAS saugo nuo kenkėjų ir graužikų, nes jis nėra tinkamas alkiui malšinti (stiklas) ir nėra malonus paviršius vaikščiojimui (palaida biri medžiaga). Produktą naudojant pakartotinai ar atgaivinant kultivuojamą vietą, gali būti naudojama garų, cheminė ar ugnies sterilizacija.
 
Sėklininkystė:
 
AGROPERLITAS pagreitina dygimą, skatina šaknų formavimąsi ir augimą, mažina persodinimo šoką ir žalą, yra sterilus. Visų pirma, dėka ventiliacijos poveikio ir kontroliuojamo drėgmės paleidimo, skatinamas smulkių šaknų augimas. Tai apsaugo augalus nuo išdžiūvimo ir sumažina temperatūros šoką.
Nuo augalų priklausantys mišiniai:
100% AGROPERLITO
alt
 
 
50/50 AGROPERLITAS/durpės
alt
 
 
30/70 AGROPERLITAS/dirvožemis auginimui vazone
alt
Labai geri rodikliai buvo pasiekti su 100% AGROPERLITO, pridėjus maistinių medžiagų naudojant purškimą arba dulksną. Paskleiskite smulkias durpes ant sėklų ir pridenkite baltu stiklu ar lakštu. Po šaknų atsiradimo papildykite maistinėmis medžiagomis.
 
Sėklų kubeliai (supresuotos žemės vazonai):
 
Sėklų kubeliai gauna naudos iš AGROPERLITO kai šis naudojamas kaip šviesos danga (sustiprina šviesos poveiki, saugo nuo kenkėjų) ir kaip augimą skatinančios ir struktūrą gerinančios priemaišos (15-40%). Vėdinimas ir drėgmės sulaikymas plius temperatūros stabilumas.
AGROPERLITO gebėjimas apsaugoti durpių skaidulas nuo visiško išdžiūvimo yra nepaprastai naudingas - jis neleidžia brangių sodininkystės klaidų.
 alt
 
Daigai:
 
AGROPERLITAS pagreitina šaknijimąsi, mažina nykimo riziką ir sukuria optimalų oro/vandens balansą, neleidžia kaupti drėgmės (nepamirškite drenažo!).
Slopinamas augimas, žala šakniavaisiams ar persodinimo šokas – visa tai sumažinama iki minimumo.
Sodinukams naudokite AGROPERLITĄ:
100% AGROPERLITO: filigrano augalams ar drėkinimui purškimo būdu.
alt
 
 
80/20 AGROPERLITO/durpių: sunkiems auginiams ir silpniems augalams.
 alt
 
50/50 AGROPERLITO/durpių: minkštiems stiebams ir lapuotiems auginiams. Čia labai svarbus AGROPERLITAS sterilumas ir gebėjimas išlaikyti drėgmę. Užtikinkite drenažo švarą. Maistinės medžiagos gali būti pildomos iš karto po to, kai pasirodys šaknys. Skaitykite apie „Sterilizaciją“, jei norite informacijos apie kultivuojamų plotų atgaivinimą.
 alt
 
Dirvožemis kambariniams augalams/vazonams:
 
Vėdinimas ir drenažas, šakniastiebių izoliacija ir gebėjimas sulaikyti vandenį - yra svarbūs veiksniai. Šias savybes, geriau nei kokia kita medžiaga, išpildo AGROPERLITAS. Jo milžiniškas drėkinimo našumas gali užkirsti kelią brangiai žalai (pvz.: jei su azalijomis nutinka kas nemalonaus: įdėkite vazoną dienai į vandenį ir jos bus išsaugotos). AGROPERLITO poveikis šakniastiebiams ir vazonų dirvožemiui persodinimo metu yra didžiulis. To atlikimas negali būti lengvesnis ar dar mažiau problemiškas.
Substratai be dirvožemio: 25/75 AGROPERLITO/durpės | + kalkės
 alt
 
Dirvožemio substratai 33/33/33 AGROPERLITAS/durpės/dirvožemis | + maistinės medžiagos
alt
 
Alternatyva: 25/50/25 AGROPERLITAS/durpės/dirvožemis
alt
Gerai išmaišykite, gausiai paliekite, o po pasodinimo patręškite. Komerciniais tikslais galite naudoti gravitacijos maišytuvus, menteles, juostinius maišytuvus.
 
Gėlių dėžės, loveliai ir dideli vazonai:
 
AGROPERLITAS yra labai lengvas, todėl lovelius ir vazonus daug lengviau transportuoti, pakabinti, ir pan. Nauda augimui aprašyta skirsniuose aukščiau. Geriau susiformavę šakniastiebiai geriau išlaiko augalą vazone. Gali būti padidinti laistymo intervalai (naudinga atostogaujant!). Galima sutaupyti iki 75%!
Augalų substratai, žr. „Dirvožemis vazonams“. Vienas įrodytas būdas yra paskleisti vidurinį lovelio sluoksnį 100% AGROPERLITO. Po to gerai paliekite, klokite paskutinį sluoksnį ir tada sodinkite.
 
Gėlių loveliai prie langų, surinkimo latakai ir namų džiunglės:
 
Vazoninius augalų, su arba be vazono, dėkite tiesiai į indą su AGROPERLITU.Pavyzdžiui, gėlių loveliams prie lango: iki krašto pripildykite lovelį su AGROPERLITU, pasodinkite jame augalus ir elkitės kaip su hidrokultūromis. Persodinimas yra paprastas. Laistymo intervalai labai pailgėja (patogu keliaujant!). Laistomas AGROPERLITAS, o ne kiekvienas vazonas (daug paprasčiau!).Pastebėsite spartesnį augimą. Dėl AGROPERLITO baltos spalvos, silpna natūrali šviesa (pvz., žiemą) yra intensyvesnė.
 
Kapiliarinis laistymas, drėkinimas ir hidrokultūros:
 
AGROPERLITAS turi didesnį oro ir vandens sulaikymo pajėgumą nei bet kuri kita medžiaga, ir visų pirma turi geresnį ilgalaikį poveikį. Jei nenorite šviesių žalių dumblių augimo ant viršutinio sluoksnio, uždenkite smėlio danga, dekoratyviniu žvyru ar dirvožemiu. Tinka žiedinėms kultūroms, pvz.: masinio auginimo produktams kaip pomidorai, kai jie išdėstomi lakštų kanaluose, o per juos teka maistinių medžiagų tirpalas. Jei naudojami elektros šildymo kabeliai, pridėkite 50% smėlio, taip išvengsite perkaitimo. Skaitykite apie „Sterilizaciją“, jei norite informacijos apie kultivuojamų plotų atgaivinimą.
 
Miniatiūriniai sodai, sodai buteliuose, mikroveisimas:
 
Jo sterilumas, neįprasta šaknijimosi galia ir tinkamumas naudoti kritinio auginimo sektoriuose, daro AGROPERLITĄ idealiai tinkamu. Dėl savo neutralumo, eksperimentiniai rezultatai gaunami greitai ir patikimai.
AGROPERLITAS puikius rezultatus rodo retinant svogūnus, valgomąsias kultūras ir meristemos sistemas (100% AGROPERLITO + skystos maistinės medžiagos ar Agrar-Agar). Tinka „sodams buteliuose“, plastiku dengtoms arba kupolo formos sistemoms. 50/50 AGROPERLITO mišiniai su durpėmis užtikrina gerus sodinimo rezultatus.
 
Dirvos gerinimas:
 
AGROPERLITĄ pagerina dirvos struktūrą (atpalaiduoja, ventiliuoja), apsaugo nuo paviršiaus inkrustacijos ir skatina sėklos išlindimą, saugo nuo išdžiūvimo. Su probleminiais loveliais elkitės taip: 25% AGROPERLITO įterpkite į 5-10 cm gylį.
Naudokite AGROPERLITĄ jei norite atlaisvinti ir pagerinti sunkaus dirvožemio arba bendrosios žemės ūkio paskirties drenažą.
Naudokite AGROPERLITĄ sausame ir smėlėtame dirvožemyje. Siekiant optimizuoti drėgmę: naudokite 20-30%. Tą patį darykite su šiltnamio daržovėmis, sėjimui, kai siekiama užkirsti kelią „viršūnėlės formavimuisi“, siekdami greitesnio ir taupesnio sėklų dygimo.
 
Šiltnamiai:
Sodams po stogu, 4-6 cm gylio AGROPERLITO drenažo sluoksnį dėkite ant hermetiško paviršiaus (grynumas ne mažiau kaip 1,5%). Uždenkite, taip užkirsite kelias medžiagų išplovimui iš viršaus, dėkite bent 10-20 cm AGROPERLITO sulaikomąjį sluoksnį. 20 - 100 cm gylio augalų sluoksnis, priklausomai nuo sodinimo, yra sudarytas iš AGROPERLITO (20-30%) ir dirvožemio (prašykite techninių duomenų lapo AG-11).
Privalumai: mažas svoris = galimas gilesnis sluoksnis = geriau palaiko šakniastiebius. Augimo ir laistymo nauda.

 

Miestai, keliai, kapinės, ir pan.:

Kaip minėta anksčiau, taikymo nauda yra gana aiški.
AGROPERLITO neutralizuoja dažną atšiaurių aplinkos sąlygų poveikį ir padidina ekonominį efektyvumą. Taip yra todėl, kad vejoms, gėlėms, krūmams ir medžiams AGROPERLITAS sudaro geresnes gyvenimo sąlygas. Taip pat atkreipkite dėmesį į naudojimą vazonuose (techninių duomenų lapas AG-14).

 

Krūmai ir medžiai:

Veisimas: 20-30% AGROPERLITAS dirvožemyje skatina augimą ir neutralizuoja persodinimo šoką.
Persodinimas: padarykite 10-20 cm sodinimo skylę, apatinę dalį užpildykite su AGROPERLITU, o viršutinę mišiniu (50:50) iš AGROPERLITO ir dirvožemio ar durpių.
Sumažina persodinimo šoką ir skatina šaknų augimą, kuris padeda medžiui arba krūmui anksčiau stovėti savarankiškai.

 

Velėna:

AGROPERLITO, 70/100 mišinyje, optimizuoja augimą. Sustiprintas smulkiųjų šaknų augimas leidžia geresnį velėnos ar žolės kilimo susiformavimą. Paėmimas ir persodinimas yra vaikų žaidimas, o išgyvenimo laikas didėja neįtikėtinai sparčiai.

Kontaktai

  • El.paštas info@perlitas.lt
  • Telefonas +370 610 94692
  • UAB Agro Parts Baltija
  • Įmonės kodas: 303014079
  • PVM kodas: LT100007567014
  • Adresas: Lakūnų pl. 44C, Kaunas LT-46292
Top
Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį mūsų svetainėje. Toliau naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. More details…